شما اینجا هستید
اشکنان » امام جمعه اشکنان:بخشدار اشکنان و مسئولان از ورود به حاشیه ها خودداری کنند

 

حجت الاسلام شیخ علی صفری امام جمعه اشکنان گفت:انتظار ما از بخشدار جدید این است که از ورود به حاشیه ها خودداری کند ،ورود به حاشیه ها سم مهلک و مانع موفقیت و دست یابی به اهداف بزرگ است  و همه مسئولان توجه داشته باشند که از ورود به حاشه ها خودداری کنند.

امام جمعه اشکنان گفت:توجه به نیازهای اساسی مردم و رفع دغدغه های آنان و شناخت مطالبات جدی آنها باید در اولویت کار بخشدار و مسئولان اجرایی بخش باشد و مدیری موفق خواهد شد که وظایف را اولویت بندی کند و بر اساس اولویت به وظایف خود عمل نماید.

حجت الاسلام صفری گفت:بخشدار محترم مطمئین باشند همه نهادها وارگانها،نهاد نماز جمعه برای خدمت به مرامام جمعهدم وحل مشکلات مردم و رفع نیازهای فرهنگی و سیاسی و عمرانی شهر و بخش در کنار شما خواهد بود و شما روی این حمایت و همراهی حساب ویژه باز کنید.

امام جمعه اشکنان همچنین با اشاره به موفقیت حوزه مقاومت بسیج اشکنان در جشنواره مالک اشتر استان فارس:حوزه مقاومت بسیج اشکنان برای چهارمین سال پیاپی به عنوان حوزه برتر استانی شناخته شده است که این موفقیت نشانه تلاش و کوشش فرماندهی حوزه و بسیجیان پایگاههای مقاومت در سراسر بخش اشکنان است.

امام جمعه اشکنان با اشاره به تلاش بسیجیان در اردوهای جهادی بخش اشکنان نیز گفت: حضور بسیج برای عمران و آبادانی در روستاهای دور افتاده و محروم کار بسیار شایسته ای است که حوزه مقاومت بسیج اشکنان به خوبی این امر مهم را انجام داده است.

امام جمعه اشکنان در خصوص گرانی و تورم در کشور گفت: مدیران اجرایی می دانند که گرانی امان مردم را بریده است و مشکلات اقتصادی فشار های زیادی را به مردم وارد کرده است از همه اینها مهم تر اینکه آنچه برای مردم غیرقابل تحمل است فسادهایی است که در میان بدنه دستگاهها وجود دارد که باعث افسارگسیختگی در حوزه های مختلف اقتصادی شده است که برای حل انها، برخوردی سریع و انقلابی لازم دارد.

حجت الاسلام صفری با اشاره به توطئه های آمریکا برای تضعیف روحیه مردم ایران گفت:رییس جمهور دروغگوی آمریکا روزانه در حال توطئه علیه ملت ایران است و عده ای فرصت طلب سودجو در داخل کشور نیز در راستای اهداف آمریکا حرکت می کنند و دست به غارت بیت المال می زنند تا نظام اسلامی را بشکنند و مردم را نا امید کنند،و عده ای نیز رضاخان فاسد و پلید که دستانش به خون ملت ایران آغشته است را تمجید می کنند اما به فضل الهی و تلاش مسئولان توطئه های دشمن نقش بر آب خواهد شد.

امام جمعه اشکنان خطاب به مسئولان نیز گفت: حزب بازی و سیاسی کاری را کنار بگذارید وبیاید با وحدت و حفظ انسجام با مفسدان اقتصادی و کسانی که از مطالبات به حق مردم سوء استفاده می کنند برخورد جدی بکنید و انها را در ملاعام مجازات کنید.

امام جمعه اشکنان با تقدیر از همراهی سران سه قوه برای پیگیری مطالبات مردمی از آنان خواست با قاطئیت با هرگونه فسادی برخورد کنند تا موجب اطمینان بیشتر مردم به مسئولان شوند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان