بانکهای عامل از مددجویان تحت حمایت امداد اشکنان حمایت می کنند
شما اینجا هستید
اشکنان » بانکهای عامل از مددجویان تحت حمایت امداد اشکنان حمایت می کنند

 

جعفر باهوش رییس اداره کمیته امداد امام خمینی ره اشکنان گفت:درسال بیش ازیک میلیارد و دویست میلیون تومان از تسهیلات بانکی جهت ایجاد اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد در اشکنان پرداخت شده است.

باهوش گفت: با توجه به رسالت نهاد مقدس کمیته امداد برای ایجاد اشتغال و توانمند سازی مددجویان تحت حمایت، همه مددجویانی که برای دریافت تسهیلات به این نهاد در اشکنان مراجعه کرده بودند به شعبه های مستقر در این بخش معرفی شده اند که توانسته اند تسهیلات لازم را دریافت کنند.

رییس کمیته امداد امام خمیی ر ه اشکنان گفت:میزان تسهیلات پرداخت شده به مددجویان تحت حمایت این نهاد، بر اساس نوع اشتغال آنها بوده که بیشتر ثبت نام کنندگان از تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد۴درصد استفاده کرده اند که امیدواریم با توجه به استقبال خوب مددجویان، تسهیلات بیشتری از سوی اداره کل امداد امام فارس برای مددجوان تحت حمایت در اشکنان پیش بیی شود.

جعفرباهوش رییس کمیته امداد امام خمینی ره اشکنان از مدیران عامل بانکهای ملی و صادرت اشکنان که بیشترین حمایت و همکاری را برای سرعت در پرداخت تسهیلات به مددجویان تحت حمایت این نهاد داشته اند تقدیر کرد.

 جعفر باهوش

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان