جبهه استکبار با تمام توان خود در مسیر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشت
شما اینجا هستید
اشکنان » جبهه استکبار با تمام توان خود در مسیر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشت

سروان مهدی دل آشوب فرمانده حوزه مقاومت بسیج اشکنان گفت:مهمترین نقش در مهار فتنه ۸۸، درایت و تیزهوشی دیده بان بصیر انقلاب مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است که با رهنمودها و تدابیر داهیانه خود توانستند از بروز و ادامه این فتنه ممانعت کنند.

دل آشوب افزود: پرداختن به این موضوع را می‌توان از دو بعد خارجی و داخلی مورد بررسی قرار داد.

فرمانده حوزه اشکنان ادامه داد :در بعد خارجی فتنه سال۸۸می توان به نیرنگ ها و توطئه های شوم دشمنان نظام و انقلاب، بخصوص آمریکا و انگلیس اشاره نمود که اساس فتنه در آنجا برنامه ریزی شد.

دل آشوب اشاره نمود که جبهه استکبار با تمام قوا و توان خود در مسیر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشته بودند.

وی به بازیگران داخلی که مجری طرحهای دشمنان نظام بودند اشاره کرد و عنوان نمود که دشمن با استفاده عناصر نفوذی های داخل و همراهی عده ای از خواص که طبق تعبیر مقام معظم رهبری، خواص بی بصیرت نامیدند، توانستند با پیاده کردن نقشه براندازی به بهانه واهی تقلب در انتخابات قریب به ۸ماه خسارت های جبران ناپذیری را به کشور وارد کنند و فرموده رهبر معظم انقلاب، نظام را تا پرتگاه سقوط بردند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سپاه اشکناندر ادامه افزود: اراده خداوند متعال در بوجود آمدن حماسه عظیم ۹دی، بصیرت افزایی نیروهای انقلابی به طور خاص مقام معظم رهبری، ایمان دینی مردم ولایتمدار ایران اسلامی به نظام و انقلاب و ولایت فقیه واهانت به مقدسات اسلامی و ارزشهای دینی بویژه هتاکی فتنه گران در عاشورای حسینی و هدف قرار دادند ستون خیمه انقلاب یعنی ولایت فقیه وحضور منسجم و یکپارچه مردم فارغ از حزب و جناحی در آن روز از عوامل شکل گیری حماسه روز نهم دیماه برشمردند.

وی افزودند: مردم سراسر بخش اشکنان را مردمی ولایتمدار، شهید پرور، انقلابی، همیشه در صحنه معرفی نمودند، که در بزنگاههای انقلاب همواره پای نظام و انقلاب ایستاده اند و سند زنده آن ۶۳شهید، بیش از ۱۰۰جانباز ۹ازاده و بیش از ۷۵۰ رزمنده که دین خود را به نظام و انقلاب ادا نموده اند، و بعد از دفاع مقدس نیز همواره در صحنه های حساس انقلاب حضوری معنا دار داشته اند، که همیشه خود را سرباز ولایت و در مسیر ولایت دانسته اند.

سروان دل آشوب در پایان اعلام داشت که همایش بزرگ حامیان ولایت در بخش اشکنان در تاریخ پنجشنبه ۹۶/۱۰/۰۷ با سخنرانی جانباز عزیز، سردار ابوالفضل مسجدی مسئول ستاد راویان سازمان حفظ آثار سپاه و بسیج. راس ساعت ۱۹:۳۰ در مهدیه صاحب الزمان (عج)اشکنان برگزار میگردد که در این مراسم از عموم مردم شریف بخش اشکنان جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان