شما اینجا هستید
اشکنان » خیرین استان فارس به کمک دانش اموزان استثنایی می ایند

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در روز ۱۳ بهمن ماه روز حمایت از دانش آموزان استثنایی خیرین و نیکوکاران سراسر استان فارس حمایت خود را از این دانش آموزاند اعلام می کنند.

در این راستابه حول و قوه الهی و با تدبیر مدیرکل فرهیخته  آموزش و پرورش فارس جناب آقای  آذری و رییس  اداره استثنایی استان انجمن حمایت از دانش آموزان استثنایی به نامانجمن امید فارس با نیت خیر خواهانه و عملی ماندگار تشکیل و شروع به فعالیت کرده است که هدف اصلی این انجمن جمع آوری کمک های انسان دوستانه در زمینه های مادی ، معنوی و فکری و بهره مندی از این  مساعدت ها در اجرای برنامه های آموزشی ، توانبخشی و…دانش آموزان استثنایی است که در یوم الله ۱۳بهمن هم زمان با مراسم گرامیداشت دهه پرفروغ فجر، دانش آموزان، اولیا و خیرین  را تشویق به کمک به خانواده و دانش آموزان استثنایی نماییم و با این اقدام ارزشمند نام خود را جاودانه و ماندگار نماییم .

امیدواریم این انجمن نیک بنا با یاری و مساعدت دستان پرمهر شما نیک اندیشان و خیرین عزیز بتواند بخشی از بار سنگین اقتصادی و روحی و روانی که بر دوش خانواده های دارای فرزند معلول می باشد را برداشته و التیامی بر درد این عزیزان باشد.

لذا از شما دعوت می کنیم تا با قدوم سبزتان در بوستان های خدایی استثنایی هر دیار از استان پهناور فارس، این دانش آموزان عزیز را  بهتر بشناسیم و مسایل خانواده های این فرشته های زمینی  را لمس و درک کنیم  و از نزدیک شاهد تمامی امور باشیم و به همکاران عزیز شاغل در این مدارس خدا قوت بگوییم .منتظر دستان پر مهر و قدم های استوارتان برای یاری به  انجمن حمایت از دانش آموزان استثنایی استان فارس  در روز ۱۳بهمن ماه  هستیم.

شماره متمرکز واریز کمک های انسان دوستانه خیرین استان فارس جهت حمایت از ۱۲ هزار دانش آموز استثایی در استان به شرح زیر است:

شماره حساب بانک ملی

۰۱۲۰۲۰۰۱۰۱۰۰۱

آموزشگاه  امید اشکنان همزمان با سیزدهم آبان و جشن حمایت از دانش آموزان استثنایی پذیرای حضور همه سروران عزیز خواهدبود.

گفتنی است ۲۳ دانش آموز استثنایی در آموزشگاه امید اشکنان مشغول به تحصیل هستند.

نتیجه تصویری برای مدارس استثنایی امید در استان فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان