شما اینجا هستید
اشکنان » رزمایش عاشوراییان شهرستان لامرد به میزبانی اشکنان برگزار می شود.

سرهنگ عبدالله زاده فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد گفت: رزمایش و نمایش اقتدار عاشورائیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ به مدت ۲ روز در شهرستان لامرد و به میزبانی اشکنان برگزار می‌شود.

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد گفت:بسیج به‌عنوان مولود انقلاب در شرایط حساس و بزنگاه‌ها حضوری همیشگی و فعال داشته است.

????????????????????????????????????
وی گفت: در وضعیت کنونی در سطح منطقه بر اساس آرمان‌های جمهوری اسلامی یعنی ایستادگی در مقابل نفوذ دشمن و دفاع از مظلومین عالم به‌ویژه جهان اسلام، مرزهای فکری، اعتقادی، فرهنگی و سیاسی بسیج آرایش موردنیاز با شرایط موجود می‌گیرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد گفت: در این شرایط اقدامات بسیج برای دوستان انقلاب امیدآفرین و پیام امیدبخش است و برای دشمنان پیام یاس و ناامیدی به دنبال دارد.

سرهنگ عبدالله زاده گفت: ایالت متحده آمریکا به‌عنوان سردمدار استکباری قصد دارد تا با ائتلاف‌سازی و استفاده از متحدان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای همچون رژیم صهیونیستی و سعودی و گروهک‌های ضدانقلاب و معاندین ترکیبی از تهدیدات نرم، نیمه سخت و سخت را به‌صورت نیابتی یا مستقیم علیه جمهوری اسلامی طراحی و اجرا کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد در مورد برگزاری رزمایش و نمایش اقتدار عاشورائیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ در شهرستان لامرد نیز تصریح کرد: این رزمایش بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده با حضور اولویت اول گردان‌های بیت‌المقدس و با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت در ۲۲ شهریورماه به مدت ۲ روز در اشکنان برگزار می‌شود.

وی همچنین گفت: این رزمایش بزرگ باهدف زنده نگه داشتن روحیه حماسی و امید در مردم و ایجاد یاس و نامیدی در دشمن، نمایش اقتدار و توانایی نظامی در حفظ امنیت و انسجام و هماهنگی نیروهای عمل کنده برگزار می‌شود.
عضو شورای تأمین شهرستان لامرد اضافه کرد: در این رزمایش، انفجارات، تاکتیک‌های رزم شبانه، آمادگی جسمانی و کارهای رزمی صورت می‌گیرد.

سرهنگ عبدالله زاده گفت: علاوه بر نمایش اقتدار نیروها در این رزمایش، هم‌زمان ۱۲ گروه جهادی در قالب ۳۰۰ نیروی جهادی به‌منظور محرومیت‌زدایی از ۱۰ شهریور تا پایان شهریورماه در عرصه‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، مشاوره و خدمات پزشکی در مناطق کم برخوردار و محروم شهرستان لامرد حضور خواهند داشت.

گفتنی است رزمایش گردان های بیت المقدس شهرستان لامرد به میزبانی اشکنان و در روستای لاورخشت برگزار می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان