شما اینجا هستید
اشکنان » فرماندار لامرد: رسانه ها بدون وابستگی به شخصیت ها و گروه ها، خواسته های مردم را منعکس کنند

محمد اسداللهی فرماندار لامرد در آیین افتتاحیه کانون بسیج رسانه در شهرستان لامرد گفت: رسالت اصحاب رسانه این است که خواسته های مردم و دغدغه های آنان را با شجاعت و احساس مسئولیت به مسئولان برساند و کاستی ها و نیازمندی های جامعه را بدون در نظر گرفتن وابستگی های گروهی بازگو کند.

فرماندار لامرد با اشاره به نقش روحیه بسیجی و انقلابی در رسانه گفت: آنچه باعث شده است تا مردم به رسانه های متعهد اعتماد کنند همان روحیه بسیجی و انقلابی است که با انعکاس خواسته های حقیقی مردم،همه ما مسئولان را از نیازهای واقعی جامعه باخبر می کند.photo_2018-02-28_11-34-23

اسداللهی با اشاره به  لزوم توجه به ایجاد امید و نشاط درجامعه گفت: اصحاب بزرگ رسانه در لامرد توانایی و ظرفیت آن را دارد که در عین حالی که نیازمندی های جامعه را منعکس می کند نگذارد که جو نا امیدی و یاس بر سیمای منطقه بنشیند چرا که اگر مردم نا امید شوند زمینه نفوذ بیشتردشمن فراهم می شود.

فرماندار لامرد با اشاره به نیازهای شهرستان گفت: آنچه که الان در شهرستان لامرد می بینم شایسته مردم این شهرستان بزرگ نیست  و شاید دلیل اصلی آن ضعف را در خیلی از مدیریت ها باشد که البته به این معنا نیست که بخواهم بگویم کم کاری شده است خیر، بلکه انتظار بیشتری دارم و معتقد هستم مردم لامرد شایستگی های بیشتری برای خدمت بی منت دارند.

 فرماندار لامرد گفت: رسانه ها چشمان بینای جامعه هستند که در راستای رسالت بزرگ خودباید تذکر بدهند و من مسئول نباید دلگیر شوم و چون مسئولیت را پذیرفته ام باید خود را آماده شنیدن نقد و انتقاد کنم،چرا که اگر ما خودمان را خادم مردم می دانیم باید خود را برای شنیدن نقد و انتقاد آماده کنیم.

 نماینده عالی دولت در شهرستان لامرد گفت:اصحاب رسانه هیچ تقاضایی از ما ندارند بلکه برای رساندن صدای مردم به ما در حال تلاش هستند و ما مسئولان نباید از آنان که صدای مردم هستند دلخور شویم ولی تقاضای ما هم ای است که رسانه های شهرستان ،در راستای رسالت رسانه های خود، لامرد را آنگونه که هست به کشور معرفی کنند.

اسداللهی فرماندار لامرد همچنین با اشاره به آغاز به کار دفتر کانون بسیج در شهرستان لامرد گفتا توجه به وجود جوانان با انگیزه و توانمند در عرصه رسانه شهرستان بزرگ لامرد،امیدوارم با افتتاح این کانون، بتوانید مردم را تشویق کنید تا در همه امور ناظر بر امورات خود باشند و خواسته های به حق را مطالبه کنند.
IMG_8803
در ادامه این مراسم همچین سرهنگ عبدالله زاده فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد گفت: هدف رسانه های انقلابی توجه دادن و بیدار کردن جامعه است و ما وظیفه داریم دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را به جهانیان برسانیم و در این مسیر در مقابله ی با فتنه ها و هجمه های غربی از طریق رسانه ، با تمام قوا ایستاده ایم.

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد گفت: وظیفه جبهه رسانه انقلابی برای مقابله با جنگ نامتقارن و سخت دشمن ، تربیت نیروی انقلابی و پرورش فکر انقلابی برای دستیبابی به اهداف وآرمان های انقلاب اسلامی است.

گفتنی است دفتر کانون بسیج رسانه شهرستان لامرد شب گذشته وبا حضور اژدری مسئول کانون بسیج رسانه استان فارس،فرماندار و جمعی از اعضای شورای اداری و اصحاب رسانه در شهرستان لامرد افتتاح شد.

در حاشیه این مراسم از عبدالعلی بدیعی پیشکسوت عرصه رسانه شهرستان لامرد و مرحوم دکتر حیاتی به واسطه پیشگامان رسانه در شهرستان تقدیر شد و محسن نیدانی به عنوان سرپرست کانون بسیج شهرستان لامر معرفی شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان