شما اینجا هستید
اشکنان » مالیات ها به کمک ورزش می آیند

حمید غلامپور رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد گفت:مدیران عامل کارخانه ها و بنگاههای اقتصادی در صورت حمایت از تیم های ورزشی و قهرمانان عرصه ورزش می توانند از بخشودگی مالیاتی بهره مند شوند که در این خصوص بر اساس تایید اداره ورزش و جوانان هزینه های انجام شده توسط اشخصاص حقیقی و حقوقی به عنوان مالیات سالیانه آنها محاسبه می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد گفت:با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی چهار زمین چمن مصنوعی جدید به مجموعه زمین های چمن شهرستان اضافه شده است که در مجموع ۹ زمین چمن مصنوعی در بخش ها و روستاهای شهرستان احداث می شود.
photo_2017-10-28_11-35-40
غلامپور با اشاره فعالیت هیات های ورزشی در شهرستان لامرد گفت: در حال حاضر ۲۰ هیات ورزشی در شهرستان لامرد در حال فعالیت است که متاسفانه  اعتباری برای فعالیت  هیات های ورزشی در دیگر بخش های شهرستان پیش بینی نشده است که امیدواریم با حمایت های مسئولان بتوانیم از محل اعتبارات استانی و ملی از این هیات ها نیز حمایت کنیم.

حمید غلامپور رییس اداره ورزش و جوانان در خصوص ابهام در خصوص ورزشکار اشکنانی و شرکت در مسابقات جودوی بین المللی امارات نیز گفت:اقای محمد طلعتی از ورزشکاران با اخلاق شهرستان در بخش اشکنان هستند اما فدراسیون جودو اعلام کرده است که هیچ مسابقه رسمی و تایید شده ای در کشور امارات برگزار نشده و هیچ مستنداتی نیز از نحوه حضور ایشان در این مسابقات به این فدراسیون ارسال نشده است.

غلامپور گفت:آقای محمد طلعتی که سال گذشته به عنوان یکی از ملی پوشان ما در رشته جودو معرفی شده بود در این مسابقه از سوی فدراسیون جودو معرفی نشده و این فدراسیون نیز تاکنون برگزاری هیچ مسابقه ای را در سطح بین المللی در کشور امارات تایید نکرده است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد از تمامی ورزشکاران ملی که در رشته های قهرمانی فعالیت می کنند خواست تا در صورت دعوت باشگاهها و مربیان ورزشی، ادارت ورزش و جوانان و فدراسیون ها را در جریان برنامه های خود قرار دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان