شما اینجا هستید
اشکنان » مقاله: جنایت یا فاجعه

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت یا فاجعه

نویسنده: مهدی علیپور، مدرس دانشگاه

داستان هبوط حضرت آدم (ع) به زمین را می توان شروع رنج های بی پایان آدمی از آغاز تا سرانجام دانست،رنج دوری از قرب الهی و هم صحبتی با محبوب، رنج دوری از معنویات، تحمل غم هجران و فراق یگانه محبوب عالم، قصه هبوط آدم چیزی نبود جز رسیدن به انسانیت.425622484_99635

وقتی تاریخ حوادث غیر طبیعی رخ داده در جهان را نگاه می کنیم، انسان به عنوان محور اصلی تمامی این حوادث شناخته می شود و فاعل بالتام انسان است، بسیاری از ما احساس می کنیم ای کاش می شد چنین اتفاقاتی رخ نمی داد و انسانها به داشته هایشان قناعت می ورزیدند و حریص نمی شدند، تا جهان شاهد از بین رفتن منابع مادی و انسانی نبود، جهانی که ما در آن زندگی می کنیم جهان اندیشه است که گاها بعضی اندیشه ها باعث تحول و ترقی جوامع شده اند و بالعکس بعضی دیگر باعث اضمحلال جوامع گردیده اند، در این میان یکی از عواملی که باعث تحول وترقی جوامع در طول تاریخ گردیده است بحث دین می باشد بخصوص دین اسلام، دین اسلام یک دین قابل تامل و اندیشه  است، حقایق این دین در نظر بعضی ها واژگون شده است و یا به نظر خود تفسیر کرده اند و علت اساسی گریز گروهی از مردم، از اسلام  تعلیمات غلطی است که به اسم اسلام در جهان عرضه می شود برای مثال وقتی عملکرد خیلی از گروهک های تروریستی را ملاحظه می کنیم که به اسم اسلام دست به اقدامات نا به هنجار می زنند این مطلب روشن تر می شود که این ها فقط اسلام نما هستند، آیا ممکن است کسی اعتقادش الهی باشد ولی عملش جلوگاه اعتقاد نباشد؟ به تعبیر دیگر چنین شخصی یا مفهوم از دین اسلام را نفهمیده و یا ظاهرا وانمود به اسلام می کند. مومن واقعی وقتی نام خدا را می برد، خود را حیران عظمت و بزرگی و جبروت او می بیند، برای رسیدن به او تلاش می کند به آفرینش، موجودات و هم نوعان خود می اندیشد و تنها دل به او داده پیوند بندگی را با او محکم کرده و رو به سوی حضرت حق می کند ، اینگونه است  که فلسفه بندگی و بنده شدن متحقق می گردد.

 چند روزی است که قلبهای ما از اتفاق بسیار دردناک به وقوع پیوسته در منا گرفته و چشمها لبریز از اشک و دل هایمان مواج از نفرین بر عاملان این فاجعه است. هریک از ما وقتی به یاد دوستان و آشنایانی می افتیم که بسیار دردناک در این فاجعه جان باختند، آرزو می کنیم زمان به عقب بر می گشت و شاهد این فاجعه نبودیم. هر یک از این عزیزان از دست رفته  انسانهایی الهی بوده. صمیمانه به خانوادهای این عزیزان تسلیت می گوییم و امیدواریم که روزی برسد که ما انتقام خونشان را بگیریم. این فاجعه بسیار دردناک بود، به همین برآن شدیم تا دست به قلم برده و چند جمله ای مطلب هر چند بسیار کوتاه بیان نماییم. هریک از این بزرگ مردان در نزد خداوند از جایگاهی والا برخوردار هستند، شهادت در لباس احرام سهم هر کسی نیست، حاجیانی که با لب تشنه و سوز دل چشم بر این جهان بستند و رفتند.

مراتب تسلیت خویش را خدمت خانوادهای عزیزان جان باخته، بخش اشکنان؛ حاج مختار اکبری و حاج قاسم رحمانی  اعلام می دارم و از خداوند برای  این عزیزان از دست رفته طلب مغفرت خواستارم.

 روحشان شاد ونامشان تا ابد  در سرتاسر گیتی  پاینده.

در این مقاله مختصر به چند تن از جنایات ال سعود در طول تاریخ می پردازیم و همچنین به بیان رابطه ال سعود ، وهابیت و فرقه  فرماسونری خواهیم پرداخت، که چگونه در لباس اسلام به مسلمانان خیانت می کنند و سنت نبوی را به غلط تفسیر می کنند وبه خورد مردم ساده می دهند.

 جنایات ال سعود در اوایل انقلاب

۱- حمله به حجاج خانه خدا در سال ۱۳۶۶٫

یکی از دردناک ترین جنایات ال سعود سعود در طول زمان حمله به حجاج  در سال  ۶۶ است،

در سال ۱۳۶۶ شمسی مقارن سال ۱۴۰۷ قمری طبق هماهنگی صورت گرفته قرار بود مراسم برائت از مشرکین در عصر روز جمعه با حضور حجاج ایرانی و غیر ایرانی برگزارگردد، پس از قرائت پیام امام خمینی (ره) و ترجمه ی بخش هائی از آن به زبان عربی، مردم حاضر در راهپیمائی با شعارهای مختلف مانند: یا ایها المسلمون اتحدو اتحدو، الموت لامریکا، الموت لاسرائیل سر می دادند  با نزدیک شدن وقت نماز مغرب و عشا به صورت آرام آماده نماز مغرب و عشا می شدند که با هجوم ناگهانی پلیس مجهز سعودی روبرو و محاصره شدند. رژیم سعودی دیوانه وار حجاج مظلوم و بی پناه را مورد حمله قرار دادند و صدها کشته و زخمی از حجاج بی دفاع و میهمانان الهی بر جای گذاشتند، که از میان افراد به شهادت رسیده ۲۷۵ نفر ایرانی بودند اوج فاجعه اینجا بود که حتی مأموران سعودی اجازه مداوای مجروحین حادثه را در بیمارستان ها ندادند و برخی از مجروحین که جراحات حاد داشتند، پس از تحمل رنج و درد بسیار و در حالی که امکان مداوای آنها بود، به شهادت رسیدند.

این نمونه ای از جنایت ال سعود در قبال مردم بی دفاع بود وآیا کشوری که ادعای اداره پر فضیلت ترین فریضه الهی را دارد باید این گونه رفتار زشت و خشونت امیزی از خود نشان دهد.

وقتی به این قضیه نگاه می اندازیم می بینیم که درست در ماهی که خون ریختن حرام است و حتی در مکانی هم که خون ریختن حرام است چرا ال سعود دست به این کار می زند و حجاج بی گناه را به گلوله می بندد، کشوری که خود مسئول تامین امنیت حجاج است خود آنها را به شهادت می رساند و بعد ادعا می کند که آنها قصد تظاهرات بر علیه رژیم داشتند، حاشا به محبتشان. اینها همان کسانی هستند که هنوز مفهوم دینداری را درک نکرده اند و فقط به فکر خوردن و خوابیدن هستند

جنایت ال سعود در امروز
۲- حمله به یمن.

جهان تاکنون  شاهد قربانی شدن کودکان و زنان در تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غزه و لبنان بوده است، امروز هم  به مراتب جنایاتی هولناک‌تر در یمن توسط آل‌سعود به نیابت از آل یهود رقم خورده است که روح بشریت و انسانیت را مخدوش می‌کند و باعث تنفر از این رژیم می گردد و قلب هر انسانی را به درد می اورد. آیا این عادلانه است که کشوربیگانه  به خاطر مسائل داخلی کشور دیگری، آنرا اماج حمله و کشتار وحشیانه قرار دهد، با کدامین منطق می شود این را توجیح کرد.

مقام معظم رهبری بسیار حکیمانه می فرمایند:( اقدام سعودی ها در حمله به یمن را  بدعت بد وخطا و اشتباه نامیده اند. اقدام آل سعود، از این نظر بدعت بد است که، حمله به یمن در شرایطی انجام شد که یمن یک کشور مستقل است و بحران کنونی در این کشور نیز بحرانی داخلی محسوب می شود).

جنایت آل سعود علیه یمن گوی همانند جنایت صهیونیست ها علیه مردم مظلوم غزه می باشد در هر دو جنایت  بچّه‌ها را می کشند، خانه‌ها را ویران  می کنند، ثروت های ملّی یک کشوررا از بین می برند و نقطه مشترک ال سعود وال یهود همین کشتن انسانهای بی گناه است.

و امروز هم ما بار دیگر شاهد جنایتی تازه از ال سعود هستیم، کشوری که ادعای مدیریت حج دارد آیا باید اینگونه بی تفاوت نسبت به این فریضه مقدس عمل کند، مگر میشود بزرگترین تجمع تاریخ را اینگونه بی نظم و انظباط برقرار کرد که در جلوی چشم افراد رژیم، شاهد جان باختن انسان های بی گناه باشیم.

ال سعود، وهابیت.

ال سعود هم پیمان وهابیت است وبرای این مذهب تبلیغ رسمی می کند و مدافع این مذهب خرافی است.

 یکی از اهداف عمده ای که وهابیت به آن قائل است ویران کردن گنبدها، ضریحها، مکانهای مقدس مسلمانان در مکّه، مدینه و دیگر شهرها و در نهایت ویران کردن کعبه است و حتی کشتن انسانهای زائر.

تا چند سال پیش، بلندترین بنای مُشرف به صحن مسجدالحرام، قصر ملک فهد، سلطان پیشین مملکت عربی سعودی بود، مهمانان خاصّ پادشاهی سعودی در ایّام حج در این قصر ضیافت اتراق می‌کردند تا ضمن انجام اعمال، از آن بلندا ناظر صحن مسجد و طواف حاجیان باشند. امّا امروزه دیگر، این بنا در برابر برج در دست ساخت ابراج البیت کوچک است. این بنا در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است دقیقا همان سالی که از نظر یهودیان سال آخر الزمان بود ودر بساری از فیلمهای هالیودی سال ۲۰۱۲ را به تصویر کشیدند. در میان همه اماکن مقدّس مذهبی، هیچ بنایی تاکنون مجال و جرأت قد برافراشتن به این قدّ و قواره را نداشته است. در ۷۲ طبقه این برج ساخته شده است و دقیقا به گونه ای است که سایه این برج به روی کعبه می افتد ود این برج بساری از نمادهای یهودیان و فراماسونرها استفاده شده است  که البته نا گفته نماند سازنده این برج هم از مهندسان یهودی بوده است که تاکنون معمار چندین بنا بوده است.

سال ۲۰۱۲، که از دیدگاه فرقه‌های شیطانی شروع نظم نوین جهانی است ساختمان ابراج البیت به پایان رسید و کعبه اینگونه در سایه نمادهای شیطانی قرار گرفت. در بسیاری از فیلم های هالیود این مطلب نهفته است سال ۲۰۱۲ را سال پایان جهان می دانستند و برای تحقق خواستهای خود تلاش میکردند که البته در این باره مطلب بسیار فرار است که از کنجایش این متن خارج است.

کسانی که سال های قبل در ایّام برگزاری حجّ تمتّع در رمی جمرات، ستون شیطان را سنگباران کرده‌اند، شکل ستون میانی خانه شیطان را به یاد دارند حتما، ستونی چهارگوش که در انتها، نوک هرمی شکل خود را می‌نمایاند، این ستون همان ابلیسک است که امروزه به عنوان یکی از معروف‌ترین نماد فراماسونرهای جهان قابل شناسایی است، این نماد را هم کاملا تغییر دادند و به شکل یک دیوار کاملا مستقیم در آوردند که البته سعودیها گفتند برای این شکل دیوار را تغییر دادند که وقتی حاجیان سنگ پرتاب می کنند به سر افراد دیگر نخورد که البته دروغی بیش نبود.

میدان بزرگ رو به روی کاخ سفید در واشنگتن، میدان ساختمان بزرگ واتیکان، پاریس، لندن، برزیل و صدها نقطه دیگر جهان، نمونه‌هایی از معماری فراماسونرها  را به نمایش گذاشته‌اند. حضور نماد ابلیسک در هر کجای جهان نشان دهنده حضور و سلطه فراماسونرها بر مقدورات و مقدّرات آن سرزمین است و بیانگر نفوذ و سلطه یهودیان بر مقدسات انها می باشد.

واینگونه است که در کشوری که ادعای مدریت حج دارد یهودیان و فراماسونرها سلطه پیدا کرده اند این نمونه کوچکی از سلطه فراماسونرها است، چرا در جوار خانه خدا از نمادهای شیطان پرستی استفاده می کنند ال سعود و اینونه است که ال سعود و ال یهود هم پیمان گشته اند برای نابودی مقدسات مسلمانان و طرح خود که ویران کردن کعبه و بیت المقدس است را اجرا می کنند، پس باید بیدار باشیم و با چشم باز و بصیرت حرکت نماییم.

ال سعود و فراماسونری.

برج ایفل در فرانسه و برج ساعت لندن دو نمونه فانتزی ابلیسک هستند که توسط معماران ماسونی ساخته شده‌اند، امّا ابراج البیت بر بلندای مسجدالحرام گوی سبقت را از همگان ربوده است این برج‌ها، در خود بزرگترین ابلیسک جهان را در امّ القرای جهان اسلام جای داده‌اند و درست در جای که امن ترین حرم الهی است ال سعود از نماد شیطان استفاده می کند و با تخریب ستون خانه شیطان در رمی جمرات و جایگزین شدن دیوار عریضی به جای آن از این نماد حفاظت می کنند. این برج‌ها با ابتکار معمار معروف ماسون‌ها؛ یعنی آقای لرد فاستر قد برافراشتند تا هم جوابی برای ادب مسلمانان به شیطان در وقت تخریب ستون‌های خانه‌ شیطان در رمی جمرات باشد و هم جبرانی برای آن،  یکی از مقدسات شیطان پرستان تعظیم برای شیطان و دادن قربانی برای آن است به تعبیر دیگر با یک تیر دو نشان را هدف گرفته اند. فاسترمعمار ماسونی تاکنون بیش از ۲۰۰ برج ابلیسک در جهان طراحی کرده و ساخته است، در واقع او معروف ترین معمار سازنده ابلیسک مورد نظر فراماسونرهاست می باشد.

 برج‌های مشرف بر مسجدالحرام و خانه کعبه با دو برج بزرگ دروازه‌ای شکل ساخته شده اند تا به همگان اعلام نماید نه تنها مملکت سعودی، بلکه خانه مقدّس مسلمانان جهان نیز در آغوش ما و تحت سلطه ماست به بیان دیگر بسیاری از طراحی های معماری عربستان بر گرفته از نمادهای فراماسونری است که نمونه واضح آنها ساختمان ابراج البت است که در جوار کعبه ساخته شده است که به نوعی وانمود کنند که حتی کعبه هم که خانه خداوند است در زیر سایه ما قرار دارد. هریک از این عوامل دست به دست هم می دهند برای از بین بردن مقدسات مسلمانان که وقتی آنها می گویند ما توانسته ایم مهمترین مکان های مذهبی مسلمانان را تحت شعاع خود قرار دهیم مکان های مقدس کوچک را هم می توانیم و اینگونه است که برای اندیشه و باور خود تلاش می کنند و با مقدسات مسلمانان بازی می کنند. آل سعود یکی از بازیچهای دسا ال یهود می باشد که فقط پول را میشناسد و حتی برای مادیات معنویات را حاضرند قربانی کنند.

برج  ابراج البیت در ۷۲ طبقه برکشیده شده است. با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد ۷۲ که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست ها شناخته می شود جای تامل دارد. از نظر آنان ۷۲ تعداد شیاطینی هستند که نیروهای جنی حضرت سلیمان (ع) آنان را برای ساختن معبد بزرگ در خدمت خودبکار بستند. از نظر فراماسونرها از طریق ابراج البیت سایه این بنای شیطانی بر روی کعبه خواهد افتاد وبه نوعی کعبه را تحت تصرف خود گرفته و بر این باورند که شیطان خداوند و خانه خدا را در اختیار و تحت فرمانروای خود قرار داده است که این یکی از اعتقادات شیطان پرستها هم می باشد و حتی شیطان پرستها برای شیطان، قربانی هم می دهند و جالب اینجاست که اکثر قربانیان این ها بچه ها و زن ها می باشند و اینونه است که دارند مقدسات خرافی خود را رواج می دهند.

به نظر می رسد  که معمار صاحب سبک این برج‌ها می‌خواهد به همگان القاء کند که بال‌های شیطان مسجدالحرام را در خود گرفته‌اند. در واقع، رمی و سنگباران معکوس از بلندای برج ها  آغاز شده است. سنگ‌های پنهان نیروهای اهریمنی بر سر و روی حجّاج طواف کننده و عمره گزاران می افتد که همان  امواج منفی شیطانی که جان مسلمانان را هدف تیرهای زهراگین قرار می دهند می باشد. آیا با این همه فاکتور باز شک داریم که جان باختن این همه انسان های بی گنها در فریضه حج عمدی نبوده به نظر بنده قطعا عمدی بوده است چگونه کشوری که تجربه چندین سال در این امر را دارد برایش چنین اتفاقی باید پیش بیایید.

مقدسات فراماسونرها.

در فراماسونری اعداد ،۷۲،۳۳،۲۲،۱۳،۱۱،۹،۶،۳  مقدس و قابل احترام است و برنامه ها و احکام شیطانی خود را براساس این اعداد طرح ریزی می کنند و به پیش می برند، این اعداد در نزد آنها از احترام ویژه ای برخوردار است.

حال با توجه به این گفته ها آیا می شود نتیجه بگیریم که جان باختن این همه حاجی آن هم در روز عید قربان اتفاقی بوده است؟ به نظر بنده قطعا این حادثه از قبل طراحی شده بوده است، چرا این عمل اگر اتفاقی بوده است در روزهای دیگرچرا رخ نداد. پس قطعا با توجه به تفکرات فراماسونرها و وهابیت و تاثیر پذیری ال سعود از آنها این یک عمل از پیش طراحی شده بوده است.

یکی از فاکتورها در این مورد عدد مقدس فراماسونرها است عدد ۳۳ از اعداد بسیار مقدس برای فراماسونرها می باشد و برای این عدد احترام ویژه ای قائل هستند، میشود این گونه به این قضیه نگاه بیندازیم که عید قربان امسال که در تاریخ میلادی مصادف با ۲۰۱۵/۰۹/۲۴ بوده است، که جمع اعداد روز و ماه در تاریخ میلادی ۳۳ می باشد که از اعداد مقدس در فراماسونری است و در این روز برای شیطان قربانی انجام می دهند.

از همه این ها که بگذریم قطعا ال سعود، وهابیت و فراماسونری سه ضلع یک مثلث را تشکیل می دهند. جای که حتی اعراب عصر جاهلی هم در آن دست به کشتن کسی نمی زدند، امروز ما می بینیم که کربلای دیگری شده است، به چه حقی این همه انسان بی گناه را از بین بردند، هر یک از عاملان این جنایت  باید در مقابل پروردگار بزرگ جواب گو باشند و قطعا نتیجه عمل بد خود را خواهند دید.

 امروز جنگی که ما در پیش رو داریم جنگ اندیشه  و ایده است، و برای جنگیدن با دشمن به صلاح علم وعمل نیازمند هستیم، پس باید بصیرت داشته باشیم و دشمن خود را اگاهانه تشخیص دهیم. کسانی در این میدان موفق هستند که علم را به مرحله عمل و ظهور در بیاورند و از آن پلکانی جهت ترقی جامعه بسازند، اهداف تمامی کسانی که دست به این گونه جنایت ها میزنند تفرقه افکنی و ایجاد شکافی عمیق بین شیعه و اهل سنت است لذا باید هوشیار باشیم و اتحاد خود را حفظ نماییم و نگذاریم اینگونه ما را از صحنه بدر کنند که ان شالله وعده خداوند نزدیک است. ال سعود بدبخت با دست دادن به ال یهود و فراماسونرها عاقبت بدی برای خود رقم زده است و ان شاالله که هر چه زودتر ریشه این رژیم خبیث از روی زمین کنده شود.

 با توجه به فرا رسیدن ایام عزاداری ابا عبدالله (ع) جا دارد،  بسیار عقلانی به واقع عاشورا نگاه بیندازیم و راه خود را انتخاب نماییم تا در صف دشمن قرار نگیریم، به بیان دیگر واقعه عاشورا به تمامی انسان ها درس عشق و محبت و پایداری آموخت که برای اندیشه درست باید اگر لازم باشد جان خود را فدا نمود.(من الله التوفیق. ۲۰/۰۶/۱۳۹۵). مهدی علیپور

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان