شما اینجا هستید
اشکنان » امام جمعه اشکنان:اگر امنیت در کشور نباشد سرمایه گذاری ایجاد نمی شود

 امام جمعه اشکنان: هیچ کسی نمی خواهد مردم رابه زور بهشتی کند اما با هنجار شکنان به شدت برخورد شود.

حجت الاسلام شیخ صفری امام جمعه اشکنان با اشاره به هفته نیروی انتظامی:هیچ کسی نمی خواهد مردم را به زور بهشتی کند اما نیروی انتظامی با کسانی که هنجار شکنی می کنند و جامعه دینی ما را با کارهای ناشایست به هم می ریزند و امنیت جامعه را نادیده می گیرند به شدت برخورد کند.

امام جمعه اشکنان با اشاره به مسیله امنیت در جامعه اسلامی گفت: اگر امنیت و آرامش در کشور نباشد زمینه سرمایه گذاری در ابعاد مختلف فراهم نمی شود و در پناه امنیت  و از خودگذشتگی فرزندان ما در نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی است که به اعتراف همه دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی، کشور عزیز ما امروز یکی از امن ترین کشورهای دنیاست.

حجت الاسلام صفری امام جمعه اشکنان با اشاره به آغاز ماه محرم و ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین گفت: در محرم و عزای امام حسین ع است اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی تشخیص داده می شود و خوب است صاحبان منبرها و حسینیه ها با تبیین درست از واقعه عاشورا و اهداف بلند امام حسین(ع)،چهره ی واقعی اسلام عزیز که همانا برپایی امر به معروف و نهی از منکر است را به مردم و نسل جوان معرفی کنند.

امام جمعه اشکنان با اشاره به در پیش بودن ماه محرم گفت: امام حسین ع برای برپایی نماز و فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد که لازم است هیات های مذهبی با توجه به مسایل عمیق عاشورا و محرم از خرافات و منابع غیرموثق دوری کنند و چهره های واقعی اسلام را در منبرهای سیدالشهدا به مردم معرفی کنند.

امام جمعه اشکنان همچنین با اشاره به برخی از تخریف ها و خرافات در برگزاری تعزیه حضرت اباعبدالله در منطقه گفت:صاحبان تعزیه و عزاداری ها شان و منزلت حضرت سیدالشهدا را حفظ کنند و از برگزاری عروسی حضرت قاسم و حضرت علی اکبر که هیچ سند معتری ندارد جلوگیری کنند.

امام جمعه اشکنان از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در معرفی دکتر حسین خشاده پزشک بومی اشکنان برای حضور در درمانگاه امام خمینی ره اشکنان تقدیر کرد.

امام جمعه اشکنان از خانواده این پزشک اشکنانی به دلیل تشویق فرزندشان برای پیمودن مراحل علمی تقدیر کرد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری اشکنان خبرنگار | سایت تحلیلی خبری شهر اشکنان